Aktualności
polski-przedstawiciel-na-konwencie-american-quarter-horse-association-w-houston

Początek marca 2007 to znamienna data dla hodowców koni American Quarter Horse, gdyż wiąże się ona z jednym, z najważniejszych wydarzeń, odbywających się w ramach American Quarter Horse Association – dorocznym konwentem (Houston, 02 – 06.03.2007 r.). Zebraniem, w ramach którego, zapadają zasadnicze decyzje, dotyczące funkcjonowania i kształtu organizacji oraz jej filii.

Zbliżający się konwent posiada ogromne znaczenie zwłaszcza dla polskich hodowców i właścicieli AQH, gdyż to właśnie na nim zapadną wiążące ustalenia, dotyczące włączenia Polish Quarter Horse Associaion w struktury związku, jako oficjalnej filii.

Reprezentantem Polski, został Roman Kneblewski, współzałożyciel PLQHA, i doświadczony hodowca koni AQH, na co dzień rezydujący w Kanadzie.

Z jakim rezultatem zostaną ostatecznie przyjęte nasze starania i czy Polska zyska wsparcie pod postacią doświadczenia, czołowej organizacji hodowlanej na świecie, przekonamy się już niedługo. O wszelkich nowościach będziemy na bieżąco informować, na łamach oficjalnej witryny internetowej PLQHA oraz zaprzyjaźnionych mediach.


Wywiad z Romanem Kneblewskim z 18 stycznia 2005 roku:
http://www.wild-west-riders.com/wwr.php?aid=485

 
© Copyrights PLQHA 2006 | kreacja: www.webwork.pl · cms