Aktualności
W imieniu Polish Quarter Horse Association, Polish Reining Horse Association oraz Roleski Ranch serdecznie zapraszam na inaugurację sezonu 2017 - zawody YOU CAN SLIDE 1. Rozpoczynamy 3 marca, tym razem wyjątkowo bez klas AQHA ale za to z pełną ofertą klas All Breed i oczywiście klas NRHA, które będą jedną z dwóch ostatnich okazji zdobycia kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Europejskich Filli NRHA 2017
W ofercie zawodów kilka drobnych zmian w porównaniu do zeszłego roku. W programie pozostał konkurs Reining Jackpot (ale z limitem koni dla jednego zawodnika), wzorem "dużych" zawodów pojawiła się natomiast opcja płatnej rozgrzewki. Startując w klasach All Breed tradycyjnie będzie można zacząć gromadzić punkty w konkursie na Najwszechstronniejszego Zawodnika PLQHA 2017, a rozegrane klasy NRHA (poza wspomnianymi wyżej kwalifikacjami do EAC) rozpoczną tegoroczną edycję Reiningowego Pucharu Polski.

Niewielkim modyfikacjom uległy również koszty związane z udziałem w zawodach ale same opłaty wpisowe do poszczególnych konkurencji pozostały na niezmienionym poziomie.

Ponieważ są to pierwsze zawody NRHA w tym roku, zapewne większość z Was nie odnowiła jeszcze członkostwa NRHA na nowy rok. Gorąco zachęcam do zrobienia tego online za pomocą strony NRHA. Nawet, jeśli karta członkowska nie zdąży Wam przyjść z USA to można sobie samemu wydrukować potwierdzenie opłaty składki członkowskiej, które będzie honorowane przez Biuro Zawodów. Opłacenie składki samodzielnie w wydatny sposób przyczyni się do usprawnienia pracy Biura Zawodów i pozwoli zaoszczędzić Wasz czas;)

W załącznikach znajdziecie Regulamin Zawodów, Wstępny Program oraz Formularz Zgłoszeniowy. Zachęcam do lektury i czekam na Wasze zgłoszenia!

Z pozdrowieniami

Mariusz Siwiec
AQHA/NRHA Show Manager

Formularz zgloszeniowy 2017
 


© PLQHA 2005 wszelkie prawa zastrzezone 2005-2009 | design & cms: www.webwork.pl